Новини

27.04.2021

Успішні промисловіі випробування гірничорудних доліт

31.12.2020

З Новим роком!

20.08.2020

Виробництво PDC доліт

PDC долота розробляються й виготовляються спеціально для задоволення потреб наших замовників.

Наші долота надзвичайно стійкі, надійні, легко справляються з наклонно-направленим бурінням, що в першу чергу важливо при намаганні утримати долото в тонкій нафтогазовій породі завдяки технології управління долотом в поєднанні з високою механічною швидкістю проходки, що надає перевагу на високо конкурентному ринку.

Ми покладаємось на потужні технічні дослідження, наукову систему управління, інноваційні технології та бездоганний сервіс, щоб забезпечити наших клієнтів найкращим продуктом та рішенням.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за посиланням.

19.05.2020

Перемога у тендері для Турецької компанії

24.04.2020

Перемога у тендері

21.04.2020

Аудит системи управління якості API

На ТОВ Універсальна бурильна техніка з 02 по 06 березня 2020 року Американським нафтовим інститутом (API) було проведено аудит на відповідність системи управління якості вимогам специфікації API Specification Q1 та відповідності шарошкових доліт стандарту API Specification 7-1.

Американський інститут нафти (API)- єдина національна неурядова організація США, що займає провідні позиції в світі по стандартизації нафтового обладнання. Запропоновані ним норми визнаються всіма нафтовими і газовими компаніями в світі.

Дотримуючись принципів технічного вдосконалення і незалежного розвитку ТОВ “Універсальна бурильна техніка” завжди підтримує чесне співробітництво і здійснює суворий контроль якості на виробництві.

17.04.2020

Вітання з Великоднем!